Tønes – Duo: Kå e det du lure på

Tidligere forestilling

TORSDAG 14. NOVEMBER 2024

HVOR: Sandnes kulturhus
VARIGHET:

ARRANGØR: Sandnes kunst- og kulturhus

Tønes – Duo: Kå e det du lure på

OM KONSERTEN

Tønes og Erlend Aasland møter høsten med gamle pressebilder, litt eldre låter - og helt nye publikumsperspektiv.

Den beste tiden av året står foran oss. Med klare farger og kaldt vann omfavner Tønes og Erlend Aasland høstmånedene med en lun og akkurat passe kritisk turné. Duoen tar opp viktige spørsmål om eksakte selskapskutymer, sentrale leggerutiner og korrekt behandling av frysevarer.

Høstens turné kommer også med en helt ny publikumsspalte: Alle med gyldig billett kan sende inn spørsmål de trenger synspunkt og innfallsvinkler på i forkant av konserten. Tønes og Aasland tar seg god tid til å svare på hva enn det er folk gnager og lurer på.
Turnésamarbeidet markeres for øvrig uten noe større virak. Pressebildene er de samme som sist.

Plakaten er også nesten lik, men det har kommet inn en ny og ungdommelig font som muligens kan få folk til å lure på om Tønes har begynt med elektronisk musikk. Og det har han kanskje.