Da Capo – Unge og eldre i spennende samarbeid
Lørdag 3. juni kl. 15:00
HVOR: Foaje - Kulturhuset
VARIGHET: ca 1 time, ingen pause
PRIS: fra 200,- til 200,--
ARRANGØR: Blandakoret Da Capo
FORHÅNDSKJØP SNACKS OG DRIKKE
Slik virker forhåndskjøp
Du kan nå kjøpe snacks og drikke som settes klart til deg før arrangementet. Hvis det er pause vil det kun være mulig å forhåndskjøpe til pausen.
Velg dato og arrangement i boksen VELG DATO.
God fornøyelse!
PRAKTISK INFORMASJON
Arrangementet starter presis. Foajé og Kulturhusbaren åpner 1 time før arrangementstart. Du viser billetten ved inngang til salen. Om du har mobilbillett bør den lastes ned før inngang for å unngå kødannelse.
Da Capo – Unge og eldre i spennende samarbeid
Da Capo følger opp suksessen fra i fjor, og får også i år med seg tre unge multitalenter fra Sandnes. Nå er de igang med bachelorutdanning innen utøvende rytmisk sang og jazzmusikk.
Orri Backman, Alessia Ardeleain og Maren Sofia Osorio Årsvoll, har alle tre markert seg med flotte konsertframføringer gjennom det året som har gått.
Da Capo har ny dirigent; Gro Årsvoll. Hun arbeider som kantor i Madlamark kirke og er kordirigent for kor der, samt Da Capo og koret Fiin Gammel Årgang.
Da Capo og de tre unge stjernene byr på et spennende og lett vårlig repertoar; perfekt til å avslutte en handletur i Sandnes med før helgen.