Infoskjermer

RAS

Driv Dansekollektiv, Liten, jeg?

lørdag 25. mai Kl. 11:00

REGIONAL ARENA FOR SAMTIDSDANS

Sandnes kulturhus

#0
#1

The Medium

Menotti

lørdag 25. mai Kl. 19:00

Operarogaland

Sandnes kulturhus

#2

RAS

Driv Dansekollektiv, Liten, jeg?

søndag 26. mai Kl. 11:00

REGIONAL ARENA FOR SAMTIDSDANS

Sandnes kulturhus

#3

Utsolgt

Operakafe

40 år med Operakoret

tirsdag 28. mai Kl. 19:30

Sandnes kulturhus

#4

Kunstfilm

Stop Making Sense

torsdag 30. mai Kl. 18:00

Sandnes kunst- og kulturhus

Kinokino

#5

Operaperler

Sommernatt ved fjorden

fredag 31. mai Kl. 19:00

Marit Risnes sopran

Sandnes kulturhus

#6

Film

Ibelin

torsdag 6. juni Kl. 18:00

Sandnes kunst- og kulturhus

Kinokino

#7
#8

Film

Et Sandneskvad. Premiere!

søndag 18. august Kl. 19:10

Henrik Stangeland

Kinokino

#9

Disneys Lille havfrue jr.

lørdag 31. august Kl. 11:30

Showakademiet AS

Sandnes kulturhus

#10

Utstilling

Failures in Automation Kristoffer Myskja

31. august–20. oktober 2024

Sandnes kunst- og kulturhus

Kinokino

#11

Disneys Lille havfrue jr.

lørdag 31. august Kl. 14:00

Showakademiet AS

Sandnes kulturhus

#12

Disneys Lille havfrue jr.

lørdag 31. august Kl. 17:00

Showakademiet AS

Sandnes kulturhus

#13

Disneys Lille havfrue jr.

søndag 1. september Kl. 11:30

Showakademiet AS

Sandnes kulturhus

#14
#15

Disneys Lille havfrue jr.

søndag 1. september Kl. 14:00

Showakademiet AS

Sandnes kulturhus

#16

Disneys Lille havfrue jr.

søndag 1. september Kl. 17:00

Showakademiet AS

Sandnes kulturhus

#17

André & Dorine

fredag 6. september Kl. 19:30

Sandnes kunst- og kulturhus

Sandnes kulturhus

#18

Marie Hovda m/ band

fredag 13. september Kl. 20:00

Marie Hovda

Kinokino

#19

Folk og røvere i Kardemommeby

lørdag 14. september Kl. 13:30

Alive Entertainment AS

Sandnes kulturhus

#20

Riksteatret

Bare Elling

lørdag 21. september Kl. 18:00

Riksteatret

Sandnes kulturhus

#21
#22

Talkshow med Liv om livet

søndag 22. september Kl. 19:00

Liv Hugstmyr Særheim

Sandnes kulturhus

#23

Mari Boine

torsdag 3. oktober Kl. 19:30

Sandnes kunst- og kulturhus

Sandnes kulturhus

#24

Gabriel Fliflet band

I lys loge

søndag 6. oktober Kl. 19:30

Sandnes kunst- og kulturhus

Sandnes kulturhus

#25

Boblershow

onsdag 9. oktober Kl. 19:00

Dora Thorhallsdottir

Sandnes kulturhus

#26

Karoline Krüger & Sigvart Dagsland

torsdag 10. oktober Kl. 19:30

Sandnes kunst- og kulturhus

Sandnes kulturhus

#27